• Оголошення

movement.com.ua - Реєстрація

Реєструючись на форумі “movement.com.ua” (надалі “ми”, “наш”, “movement.com.ua”, “http://forum.movement.com.ua”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь “movement.com.ua”. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “movement.com.ua” після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.
Правила форуму movement.com.ua
1. ЗАГАЛЬНЕ
1.1. Правила форуму movement.com.ua, надалі Правила, розповсюджуються на доменну зону movement.com.ua з усіма піддоменами.
1.2. За дотриманням Правил слідкує Адміністрація форуму. До Адміністрації форуму входять Адміністратори та Модератори.
1.3. Спірні питання, що можуть виникнути, вирішує Адміністрація форуму.
1.4. Рішення Адміністрації що до спірного питання публікується у відповідній гілці форуму, і є остаточним. Оскарження не приймається і не розглядається.
1.5. Порушення Правил форуму тягне за собою штрафні санкції у вигляді попередження, переводу до режиму read only, виключення з числа учасників форуму, блокування.
1.6. На форумі відсутня премодерація (попередня перевірка повідомлення). Вся відповідальність за публікацію лягає на того, хто її розміщує.
1.7. Якщо публікація, що розміщена на форумі, якимсь чином зачіпає Вашу честь чи гідність, чи порушує Ваші права, чи права третіх осіб, Ви можете звернутися до Адміністрації форуму. Після розгляду Вашого звернення Адміністрація прийме рішення щодо видалення спірної публікації з форуму.
1.8. Адміністріція НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за зміст публікацій форуму.

2. ПРАВА КОРИСТУВАЧІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ
2.1. Відвідувачі форуму мають право безперешкодно отримувати інформацію, що опубліковано на форумі, окрім випадків, де умовою отримання інформації є реєстрація користувача.
2.1.1. Реєстрація користувача проходить без участі Адміністрації форуму у автоматичному режимі.
2.1.2. Реєстрація на форумі вимагає ОБОВ"ЯЗКОВОГО погодження з цими Правилами.
2.1.3. Якщо Ви не згодні хоча б з одним з пунктів цих Правил, будь-ласка, НЕ РЕЄСТРУЙТЕСЬ.
2.2. Користувачі форуму мають право публікувати свою інформацію, ставити питання, відповідати на питання та інше у відповідній тематичній гілці форуму.
2.3. Мови форуму: Українська, російська, англійська. Допускаються повідомлення, що написані транслітерацією (os" takim chinom).

3. ЗАБОРОНЕНО
3.1. Публікувати інформацію що містить:
3.1.1. порушення, дії чи заклики до дій, що передбачені кримінальним та адміністративним Кодексами України;
3.1.2. наклепи, образи, погрози та інше;
3.1.3. так звану мову "падонкаф".
3.2. Публікація, що не відповідає темі форуму.
3.3. Рекламні публікації без погодження з адміністрацією форуму.

4. Адміністрація має право змінювати, доповнювати чи вилучати ці правила без попередження. Зміни починають діяти з моменту публікації.
Наші форуми працюють на базі скрипта phpBB (надалі “вони”, “їхнє”, “програмне забезпечення phpBB”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”), яке є рішенням для створення форумів, яке випущене за ліцензією “General Public License” (надалі “GPL”) і може бути завантаженим з сайту www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-дискусій і не впливають на те, що дозволяється/забороняється адміністрацією чи на поведінку в них. Для додаткової інформації про phpBB, будь-ласка, перегляньте: http://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “movement.com.ua” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтесь, що адміністратори “movement.com.ua” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд . Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адмністрація “movement.com.ua”, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

 
  • Оголошення
cron